sobota, 4 maja 2013

week end detox
 • Nowa Wieś 133 - kolonia Karczak, 19-104 Trzcianne
 • Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują uciec od pośpiechu, codziennego zgiełku, używek, niezdrowego jedzenia i pragną trochę się nauczyć.

  Bez sztywnego, napiętego programu, zapraszamy na pobyt wśród biebrzańskiej przyrody, gdzie zaznamy dobrodziejstwa ziołowych herbatek i surówek z dodatkiem świeżych, dzikich roślin, zasmakujemy zdrowej żywności i dużej dawki tlenu.
  Postaramy się rozszyfrować co kryją tajemnicze „E” i nazwy innych dodatków do żywności i kosmetyków – czy mogą nam szkodzić, czy da się ich uniknąć? Poznamy główne ekologiczne certyfikaty i podpowiedzi, które nasze codzienne czynności możemy łatwo przestawić na ekologiczne, odpowiedzialne nawyki. Poznamy zasady ekoturystyki.

  Ceny:
  Program detox (zajęcia edukacyjne, herbatki ziołowe, całodzienne wyżywienie wegetariańskie, spływ kajakowy jedną z najdzikszych rzek Europy – Biebrzą) – 320 zł/os./cały pobyt od czwartku wieczór do niedzieli wieczór
  Nocleg w pokoju 2-osobowym: 50 zł/os./noc
  Nocleg w pokoju 5-osobowym: 40 zł/os./noc
  Nocleg w namiocie lub stodole (własny sprzęt turystyczny) – 20 zł/os./noc.

  Minimalna wielkość grupy – 5 osób, maksymalna – 10 osób.

  Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: karczak@karczak.pl. W odpowiedzi podamy nr konta, na który trzeba wpłacić zaliczkę 50%.

  Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy: