środa, 13 lutego 2013

Podłość aparatu rządzącego nie zna granic!

Indianka odkryła rzecz straszną – według wyjątkowo parszywie i wrogo przeciwko rolnikom sformułowanym porąbanym przepisom – rolnikom płacącym składki KRUS nie należy się żadna emerytura, ani renta! Płacą przymusowy KRUS przez lata za friko! To wymuszona danina, która im nie gwarantuje emerytury ni renty! Aby dostać 10zł chorobowego za dzień choroby – muszą być chorzy jednym ciągiem minimum 30 dni! Jeśli rolnik choruje 29 dni – nie dostanie ani grosza!

Rolnicy emeryturę lub rentę mogą dostać tylko i wyłącznie pod warunkiem – że ODDADZĄ SWOJĄ WŁASNĄ ZIEMIĘ!

Takie prawo to bezprawie! To jest rozbój w biały dzień! To jakieś prehistoryczne, kacapowskie przepisy! Chyba Stalin je wymyślił, by zgnoić polskiego rolnika! A oni na górze kombinują żeby jeszcze bardziej rolników skrzywdzić! Chcą ich zmusić do płacenia jeszcze wyższego haraczu, bo w wysokości 800zł miesięcznie! W ten sposób zapewne planują zrujnować wszystkich biednych rolników, bo większości rolników nie stać na taki haracz! Władze chcą, by rolnik płacił 10.000zł haraczu rocznie przez całe lata, a na koniec, gdy już nie będzie w stanie pracować – by oddał im za darmochę swoją ukochaną ziemię!!! :((( W tym kraju nie ma żadnego poszanowania człowieka, ani jego pracy, ani jego własności!!! :( Władza pcha swe pazerne łapska do kieszeni zwykłych, skromnych ludzi! Wysysa z nas krew! Zaciska nam pętle na szyi! Pora to zmienić! Niech sobie wezmą te chore przepisy i się nażrą nimi! Niech oni do kur... y nędzy przestaną się nam wpieprzać do naszego gospodarzenia i życia!!!

Ps. Od paru dni Indiance Internet szwankuje w dziwaczny sposób. Bym usilnie prosiła, aby pieprzony ubek spier...ł z mojego łącza!

Brak komentarzy: